Propolis i Lëngshëm – BALEN

Propolis i Lëngshëm – BALEN

600 L

SKU: propolis-i-lengshem Categories: , Tag:

Description

PROPOLIS I LËNGSHEM – BALEN

•Shumë studime tregojnë se propolisi ka veti të mëdha antibakteriale, antivirale, antifungale dhe anti-inflamatore. •Ndihmon në mbështetjen e sistemit imunologjik.
•Përmirëson rigjenerimin e qelizave dhe forcon sistemin imunitar duke e furnizuar atë me flavonoidë. Nëse imuniteti është i dobët, njeriu është më i predispozuar të preket nga sëmundje serioze siç është kanceri.
•Konsumi i propolisit ndihmon në uljen e tensionit të gjakut por edhe në përmirësimin e shëndetit të zemrës.
•Ekspertët thonë se propolisi duhet përdorur në terapitë tradicionale kundër infeksioneve por edhe helmimit nga ushqimi
•Ky produkt në formë të lëngshme mund të përdoret duke e përzier me ujë ose lëngje frutash
• Mund të merret direkt përmes rrugës orale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Propolis i Lëngshëm – BALEN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *